Objednávka turmalinový Iplikator 

Dočasne nedostupný 

Tu vyplniť OBJEDNÁVKU

Súhlas so spracovávaním osobných údajov

Kliknutím na tlačítko odoslať objednávku dobrovoľne zadávate súhlas so spracovávaním Vašich osobných údajov zadaných do formulára za uvedených podmienok:

Vaše osobné údaje sú u nás využité len za účelom spracovania a zaslania faktúry na Vašu adresu a e-mail. Hneď po zaslaní tovaru ale aj v prípade stornovania objednávky budú vaše údaje okamžité vymazané z nášho mailového systému mail.websupport.sk.

Vaše údaje budeme naďalej uchovávať na vytlačenej faktúre, ktorú musíme využiť pri spracovávaní účtovnej uzávierky. Uvedené doklady sú u nás uložené v uzamknutej budove a trezore.

Na základe zákonom stanovenej lehote sú postupne i fakturačné údaje v papierovej podobe skartované a zničené.

SpinalHelp s.r.o

IČO: 47577487
DIČ: 2023982785

Javorova alej 310, 900 84 Kaplna

V prípade Vašich otázok a nezrovnalostí, reklamácií nás môžete kontaktovať na emailovej adrese: info@bolest-chrbtice.sk

Turmalinový Iplikator na priesvitnej fólii  38 x 68 cm

Turamlinový Iplikator e založený na princípe mikrokryštálov čierneho turmalinu. Tie sú vďaka nanotechnológii spracované do iplikátorových ihličiek. Pôsobenie turmalínu v Iplikatore umocňuje jeho terapeutické účinky. Kryštály turmalínu sa zahrievajú pri kontakte s ľudským telom a vyžarujú teplo (dlhovlné infračervené žiarenie), ktoré pôsobí niekoľko centimetrov do hĺbky svalového tkaniva. Rovnako uvoľňuje negatívne ióny, ktoré liečia lokálne tkanivá ako svaly, väzy a šľachy. Vďaka týmto vlastnostiam čierneho turmalinu dochádza k zlepšeniu krvného prietoku a lymfatického obehu ,normalizácii funkcie nervového systému, k stimulácii rastu kostného a chrupavkového tkaniva segmentov chrbtice, k posilneniu prirodzenej obranyschopnosti tela a spomaleniu degeneratívnych procesov štruktúr chrbtice

Bežná cena Iplikátora Turmalín za jeden kus 59 EUR

 

Nová cena zľava 9% je 55 EUR vrátane dopravy, poštovného a balného

Zásielka je výlučne posielaná len na dobierku!!!!!

Čo ste povedali o IPLIKATORE