Objednávka turmalinový Iplikator 

Tu vyplniť OBJEDNÁVKU

Súhlas so spracovávaním osobných údajov

Kliknutím na tlačítko odoslať objednávku dobrovoľne zadávate súhlas so spracovávaním Vašich osobných údajov zadaných do formulára za uvedených podmienok:

Vaše osobné údaje sú u nás využité len za účelom spracovania a zaslania faktúry na Vašu adresu a e-mail. Hneď po zaslaní tovaru ale aj v prípade stornovania objednávky budú vaše údaje okamžité vymazané z nášho mailového systému mail.websupport.sk.

Vaše údaje budeme naďalej uchovávať na vytlačenej faktúre, ktorú musíme využiť pri spracovávaní účtovnej uzávierky. Uvedené doklady sú u nás uložené v uzamknutej budove a trezore.

Na základe zákonom stanovenej lehote sú postupne i fakturačné údaje v papierovej podobe skartované a zničené.

SpinalHelp s.r.o

IČO: 47577487
DIČ: 2023982785

Javorova alej 310, 900 84 Kaplna

V prípade Vašich otázok a nezrovnalostí, reklamácií nás môžete kontaktovať na emailovej adrese: info@bolest-chrbtice.sk

Turmalinový Iplikator na priesvitnej fólii  38 x 68 cm

Turamlinový Iplikator e založený na princípe mikrokryštálov čierneho turmalinu. Tie sú vďaka nanotechnológii spracované do iplikátorových ihličiek. Pôsobenie turmalínu v Iplikatore umocňuje jeho terapeutické účinky. Kryštály turmalínu sa zahrievajú pri kontakte s ľudským telom a vyžarujú teplo (dlhovlné infračervené žiarenie), ktoré pôsobí niekoľko centimetrov do hĺbky svalového tkaniva. Rovnako uvoľňuje negatívne ióny, ktoré liečia lokálne tkanivá ako svaly, väzy a šľachy. Vďaka týmto vlastnostiam čierneho turmalinu dochádza k zlepšeniu krvného prietoku a lymfatického obehu ,normalizácii funkcie nervového systému, k stimulácii rastu kostného a chrupavkového tkaniva segmentov chrbtice, k posilneniu prirodzenej obranyschopnosti tela a spomaleniu degeneratívnych procesov štruktúr chrbtice

Bežná cena Iplikátora Turmalín za jeden kus 59 EUR

 

Nová cena zľava 9% je 55 EUR vrátane dopravy, poštovného a balného

Zásielka je výlučne posielaná len na dobierku!!!!!

Čo ste povedali o IPLIKATORE